Hakkımızda

.

 Amacımız;  Üretmek, üretirken tecrübe edinmek ve bu tecrübeyle yeni yazılımlara imza atmak olan farklı bir çalışma anlayışı.

Kirpi Yazılım web teknolojileri konusundaki uzmanlığını internet uygulamaları geliştirmede ve kurumsal iş süreçlerinin web tabanlı yazılımlara aktarmada kullanmayı hedefleyen, ana şirketi AYT Şirketler Grubu altında Antalya’da kurulan bir yazılım firmasıdır.

Kirpi Yazılım öğrenerek geliştirdiği mevcut iş tecrübesini, web teknolojileri konusundaki geniş ufkunu, profesyonel proje yönetim süreçleri ile birleştirir.

Kirpi Yazılım projeler boyunca müşteriler ve iş ortakları ile kurulan doğru iletişimin sağlayacağı karşılıklı güvenin faydasına inanır. Alanındaki uzmanlığını; geliştirilen projelere en doğru şekilde aktarabilmek için bu faydayı birleştirici ve tamamlayıcı unsur olarak görüyoruz.

 Bu nedenle başarılı iletişime en az başarılı üretim kadar önem veriyoruz.

Kirpi Yazılım zorlukları öğrenme yolunun olmazsa olmazları olarak görür. Azim ve kararlılık ile zorlu proje süreçlerini kolay yollara taşımak ve eksiksiz bir şekilde projeleri sonlandırmak için çalışır. Projeler öncesi gerçekçi analizler yapar, riskli olduğunu düşündüğü durumlarda proje için makul bir süre, bütçe ve kapsam dengesi oluşturur ve bu konuda müşterilerine en uygun çözümleri sunar.

Kirpi Yazılım yüksek enerjili, ekip ruhuna sahip çalışma grupları ile projelerini yürütür. Proje geliştirme çalışmaları boyunca ekibinin göstereceği hevesli ve azimli çalışma tarzını projeler hayata geçtikten sonra destek ve bakım hizmetleri boyunca da devam ettirir.

Kirpi Yazılım için başarılı bir proje; gerçekçi proje analizleri, başarılı iletişim süreçleri, enerjik çalışma ekipleri, doğru metodolojiler ile zamanında ve eksiksiz üretim,  proje sonrası mükemmel hizmet anlayışı ile gerçekleşen keyifli süreçlerin toplamıdır.

Kirpi Yazılım bir projeyi hem müşterisi hem de kendisi için kazandıran, başarı odaklı gelişim süreçleri olarak görür ve bu gördüğünü hayata geçirme amacını taşır.